Národní pohár žáků, GP

Poslední kolo Národního poháru žáků, kombinovaného s mezinárodní soutěží, obsadil ústecký Shotokan Klub Rajchert Sport Union pouze závodníky nemajícími nominaci na M ČR. Z dvanácti startujících se nejvíce dařilo mladšímu žákovi Jakubu Vavřičkovi. Po úspěšné cestě eliminacemi vybojoval v kata v konkurenci 36 startujících stříbrnou medaili. V kumite přidal ve váze do 30 kg bronz. Ostatní úspěchy ústecké školy karate měly bronzovou bonitu. Eliška Kváčová a Nikola Meisnerová v kata mladších žákyň, Alena Luongová v kata starších žákyň a kata tým starších žákyň /ml.dorostu (Burýšková, Halamová, Teufelová).
V kumite byla úspěšná třetím místem nad 50kg Šárka Burýšková. Poslední možností, kde bude šance získat přímou nominaci na M ČR /konané 1.-2.12.2007 v Ústí nad Labem/ bude nadcházející Krajský přebor všech kategorií 16.6. 07 v lovosické sportovní hale Chemik. Stejně tak jako M ČR jej pořádá Shotokan Klub Rajchert Sport Union ve spolupráci s Českým svazem karate, Magistrátem města Ústí nad Labem a za přispění KÚ Ústeckého kraje.