Národní pohár seniorů - Příbram 19.2.2005
Dvě zlaté a dvě bronzové

Na druhé kolo Ligy kumite družstev ČSKe vyjel tuto sobotu i ústecký Shotokan Klub Rajchert Sport Union. Krom průběžných zápasů s týmy ČR a získaných bodů do třetího kola republikové soutěže postavil trenér Rajchert i jednotlivce do souběžného Národního kola seniorů.
Nejlépe si vedla Lucie Zbořilová, která zvítězila nejen v kategorii žen do 53 kg, ale podařilo se jí ještě přidat bronz v kumite žen bez rozdílu hmotnosti. Spravila si tak chuť po nepříliš úspěšném vystoupení na ME v Řecku.
Dalším zlatým medailistou byl Karel Hung, který porazil všechny soupeře své kategorie kumite mužů do 65 kg a zaslouženě zvítězil.
Poslední do sbírky medailí přispěl Jan Kalamen, který bojoval rovněž nejen v týmech, ale také v kategorii kumite mužů do 75 kg. Semifinálová prohra se závodníkem Hýskem z Českých Budějovic ho jen odsunula do pozice bojů o bronzové medaile, kde však uspěl.