BOHEMIA Czech Open

Skvělého výsledku na poli mezinárodního sportovního karate dosáhla ústecká škola karate Shotokan Klub Rajchert Sport Union. V Pražské sportovní hale Slavie, mezi závodníky třinácti států, vybojovali celkem pět medailí.
V barvách české reprezentace startovali v disciplíně kumite jednotlivců i týmů. Mezi seniory nastoupil i nováček výběru české reprezentace ústecký dorostenec Vojtěch Jež, který se nominoval do výběru repre skvělým výsledkem, vítězstvím na předcházejícím Národním poháru ČR.  V tvrdé konkurenci seniorů obstál velmi dobře a dle slov reprezentačního trenéra Ing.Musila i jeho asistenta Maliny je to velký talent, se kterým bude reprezentace ČR počítat. Na soutěži BOHEMIA Czech Open obsadil v kumite seniorů do 70 kg čtvrté místo.
Další úspěchy ústeckých závodníků už byly jen medailové .Jan Kalamen potvrdil svou formu a vybojoval druhé místo v kategorii mužů do 75 kg a současně přidal i bronzovou medaili za třetí místo v kumite družstev.
Rovněž druhou příčkou oslavili své premiérové vystoupení v reprezentačních barvách v kumite jednotlivců i Karel Hung do 65 kg a Tereza Dvořáková mezi ženami do 60 kg.
V kumite týmů žen navíc stanula Tereza Dvořáková na stupni nejvyšším. Spolu s Petrou Pecekovou a Radkou Krejčovou porazily ve finále tým Slovinska a odvezly si deseti kilový zlatý pohár.
„Všichni závodníci jedou v nastavené koncepci a stále se lepší, připravují se na start na ME v německém Darmstadtu a na prosincové Mistrovství ČR v Ústí nad Labem", řekl šeftrenér klubu Rajchert a dodal „ nebudou chybět ani na listopadovém 36.ročníku ústecké NORTHBOHEMIE".