Liga družstev ČR + NP seniorů - Příbram

Prvním kolem republikové Ligy družstev kumite ČSKe v Příbrami prošli závodníci ústeckého Shotokan Klubu Rajchert SPORT UNION velmi úspěšně.
Dorostenecké „A“ / Týle, Jež, Pavlíček, Jelínek /vyhrálo všechny zápasy a stanulo na čele tabulky / 2:0 s KABU Jablonec, 2:0 s KK Prátr Trutnov, 2:0 s KK Ludgeřovice/.
Dorostenecké „B“ / Hung, Lhotský, Jančík, Svoboda Jiří/ se umístilo hned za nimi výhrou nad KABU Jablonec, Masadou Praha a remizou s KK Prátr Trutnov.
Nevedlo se i přes pěkné zápasy zatím žákyním / Bandasová, Janulcová, Křížová/ 1:2 Kamura Ústí n.L. a 1:2 KK Prátr Trutnov a také mužům / Kalamen, Macák, Krsek, Urban a Paťcha/, 0:2 s Baníkem Ostrava, 1:2 s Výběrem VčKraje a jen 3:0 za kontumační výsledek s nepřítomným týmem.
Mezi nejlepší výkony stavěl do popředí kouč družstev Petr Nechyba výkony Jiřího Týle /8:0/,Vojtěcha Ježe /8:1/ a dále Tomáše Pavlíčka, který nejen exceloval v kumite družstev, ale současně pokračoval v odpolední soutěži kumite seniorů v rámci Národního poháru ČR. Tam vybojoval stříbrnou medaili v kumite do 70 kg. Ve stejné soutěži bojoval i za jednotlivce Jan Kalamen, který suverénně zvítězil v kategorii seniorů do 75 kg.
Druhé kolo ligové soutěže čeká svěřence trenéra Rajcherta již příští měsíc a to 7.2. v Kyjově na Moravě, kde se očekává silná sestava moravských týmů.

vpravo boduje, na soutěži kumite družstev Ligy ČR v Příbrami, dorostenec Jiří Svoboda z lovosického klubu karate SKR Sport Union

vpravo úspěšně boduje ústecký dorostenec SKR SU Karel HUng v kumite družstev Ligy ČR