Ústecký Shotokan s dvanácti medailemi.

Po dvou medailích z Národního poháru žáků v Mladé Boleslavi ( Floríková stříbro a Canincová bronz v kumite ) , přidali další dorostenci a junioři Shotokan Klubu Rajchert Sport Union Ústí nad Labem další.

V moderní nové sportovní hale pořádal SKR SU tento Národní pohár dorostu a juniorů. Na 128 závodníků z 15ti klubů karate z celých Čech a Moravy bojovalo o body pro postup na M ČR.

Domácí pořádající „SHOTOKAN“ vybojoval celkem dvanáct medailí z toho 1x zlato , 4x stříbro a 3x bronz. Stal se tak druhým nejúspěšnějším klubem turnaje. (první Kesl ryu Praha –15 medailí ,třetí Karate Č.Budějovice 8 medailí). Jan Kalamen , který neměl štěstí ve své kategorii a skončil na třetím místě , se plně rehabilitoval v kategorii juniorů bez rozdílu hmotnosti , kde právem zvítězil. V nejpohlednějším z finálových duelů se také předvedl Jiří Týle s pražským závodníkem Jakubem Tesárkem , který po právu zvítězil. Pochvalu trenéra si zaslouží i Kristýna Slaninová (2 .kumite), která zlepšila svou závodní taktiku a Petr Urban z lovosického střediska, který pozvolna postupuje ve své výkonnosti směrem nahoru ( v kumite 4. i v kata 3. ).Velmi pěkné zápasy také předvedli Vojtěch Jež a Jan Jelínek , ale ve velmi silné kategorii kumite dorostenců do 65 kg na stupně vítězů nedosáhli.
Další turnaj , který čeká ústecké borce je 5.10.Severočeský pohár všech kategorií v Lounech /zejména pro druhou vlnu závodního kádru SKR SU / a 6.10. Světový pohár v Plzni pro vybrané závodníky „A“ týmu.

Následně pak další kola Národních pohárů žáků – Kopřivnice, dorostu a juniorů – České Budějovice a Krajský přebor s postupem na MČR v Ústí n.L.